Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

ANASAYFA

:

SosyalTesisler

Giriş
 
 
 
 
 
 
 
SOSYAL HİZMETLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
 
 
 
YÜZME HAVUZU
  
 
            İlimiz kadrosunda çalışan personelin tesislerden sağlıklı, dengeli, ucuz ve kaliteli bir şekilde faydalanmaları için Polisevi Şube Müdürlüğü bünyesinde yarı olimpik yüzme havuzu ile personele hizmet verilmektedir.
            Havuzumuz kamu personeli ile eş ve çocuklarına da hizmet vermektedir. Kamu personeli ve eşleri için ücret 10 TL, (0-12) yaş grubu çocukları için ise ücret 7,50 TL olarak belirlenmiştir. 
 
 
 
 
 
 
4.jpg
5.jpg
 
 
 
 
 
 
HALISAHAMIZ
 
 
            İlimiz kadrosunda çalışan personelin tesislerden sağlıklı, dengeli, ucuz ve kaliteli bir şekilde faydalanmaları için sosyal hizmetler şube müdürlüğüne bağlı iş ocakları büro amirliği bünyesinde yarı olimpik yüzme havuzu ve halı saha ile personele hizmet verilmektedir.
 
 
 
 
6.jpg
7.jpg
 
 
 
 
 
 
KANTİNLERİMİZ
 
 
            Müdürlüğümüz personelinin temel, muhtelif gıda ve diğer ihtiyaç maddelerini en uygun fiyata temin etmelerini sağlamak üzere (1)’ i yenişehir bölgesinde  (40) daireli, biri atakent lojmanlarında (240) daireli ve biri de istasyon bölgesinde (260) daireli polis lojmanları bünyesinde olmak üzere toplam (3) adet polis kantinimiz personelimize hizmet vermektedir.
 
 
 
 
 
 
8.jpg 
 
9.jpg 
 
 
 
 
 
 
 
10.jpg 
 
 
 
 
 
11.jpg